درباره ما


گروه صنعتی میاک ( میاک کانتین ) با همکاری تعدادی از مهندسین و متخصصین دانش آموخته های معماری، صنایع، عمران و مدیریت با اعتقاد و تکیه بر اعتماد مشتریان، تجارب مدیران، اخذ تائیدیه از مراجع گوناگون و نمایندگی فروش و اجرا از شرکت های معتبر مجموعه ای از توانمندی های خدماتی و عمرانی در زمینه تولید و فروش انواع کانکس، کاروان، خانه های پیش ساخته، سازه های فولادی سبک ( LSF ) و انواع کانتینرها را فراهم نموده است.

دقت در مدیریت تیمهای اجرائی و انتقال تجربیات فی مابین مدیران پروژه های اجرائی ، موجب ارتقاء دانش فنی تیمها و بهبودی عملیات اجرائی در پروژه های دولتی و خصوصی گردیده است.

متفاوت بودن این شرکت در این است که کلیه کارشناسان و طراحان خود مهندسین ارشد از دانشگاه های معتبر در کشور می باشند، تا با بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه ساخت خانه های پیش ساخته و کانکس خدمات بالایی با کیفیت مطلوب و از همه مهمتر قیمت مرغوب به شما مشتریان عزیز ارائه نمایند.

این شرکت دربخش طراحی، تولید و فروش انواع کانکس، کاروان، خانه های پیش ساخته، سازه های فولادی سبک ( LSF ) و انواع کانتینرها و اجرای انواع پروژه ها در محل آماده هرگونه همکاری با شما مشتریان گرامی می باشد.


اجرای انواع پروژه های ساخت آلاچیق در بام، خانه یا کانکس های سرایداری در پارکینگ، ساخت کانکس انباری در پشت بام، اتاق های اضافه، ساخت کانکس های پیش ساخته در ساختمان های لوکس و مجلل نمونه کارهای شیک و لوکس گروه صنعتی میاک می باشد.


برخی از نمونه کارهای گروه صنعتی میاک ( میاک کانتین ) به شرح زیر می باشد:

1- کانکس مدیریتی
2- کانکس نگهبانی
3- کانکس سالنی یا ورزشی
4- کانکس مسکونی
5- کانکس ویلایی
6- کانکس رستوران یا فست فود
7- کانکس بانک یا خودپرداز
8- کانکس ایستگاه دوچرخه
9- کانکس بازیافت
10- کانکس فروشگاهی
11- کانکس ثابت و چرخدار
12- کانکس سرویس بهداشتی
13- کانکس آشپزخانه یا آبدارخانه
14- کانکس پیش ساخته یا سازه های فولادی سبک ( LSF )
15- کانکس پلیس ( نیروی انتظامی )
16- کانکس کارگری و کارگاهی
17- انواع کانکس های ساندویچ پنل
18- کانکس با ساندویچ پنل ماموتی
19- کانکس دفتری و اداری  
20- انواع کانتینرها

و انواع  کانکس های کاروان، مسافرتی یا گردشگری  سفارشی لوکس و مدرن به درخواست مشتری از جمله اقدامات گروه صنعتی میاک ( میاک کانتین ) می باشد.

آدرس سایت جدید شرکت 

https://www.meyakcontain.com/