کانکس اداری و مدیریتی SHELTER-M5030AS سایدینگ

جهت اطلاع از قیمت تماس گرفته شود کارشناسان فروش: 44038146-021

کانکس اداری و مدیریتی SHELTER M5030AS سایدینگ

قیمت کانکس اداری و مدیرتی


 • 10 متر زیر بنا کانکس
 • رنگ بدنه سفید و قرمز 
 • وزن کانکس در حدود 500 کیلوگرم
 • شاسی کشی با تیر آهن
 • کف تخته کف ضد آب از جنس بسیار مرغوب
 • دیوارپوش PVC لمینت دار
 • پنجره ها UPVC بسیار مرغوب
 • پلاستوفوم و پشم شیشه نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
 • سقف ورق گالوانیزه آببند شیروانی
 • اسپلیت برای تهویه هوای سرد و گرم
 • طرح سایدینگ اداری/ مدیریتی با حفاظ 


کانکس اداری و دفتری

کانکس اداری و دفتری اغلب در نمایشگاه ها، کارخانه ها و پروژه هایی پیاده سازی می گردد که قابلیت اجرای ساخت بنا نمی باشد، اینگونه کانکس های شرکت صنعتی میاک ( میاک کانکس ) خیلی سریع و بدون اتلاف وقت اجرا شده و از لحاظ ظاهر بسیار شیک و مدرن می باشند و باتوجه به نوع کاربری آن می تواند دیزاین و رنگ آمیزی گردد.کانکس های اداری و دفتری در پروژه های ساختمانی و کارخانه ها که نیاز به استقرار تیم کارشناسی و مهندسی دارد ساخته شده برای تیم نظارت کارگاه مقیم پروژه جهت نظارت بر اجرای صحیح کار و کنترل مسائل فنی پروژه می باشد. کانکس های اداری و دفتری در پروژه ها و کارخانه ها طوری ساخته شده که از لحاظ جایگاه سازمانی مناسب و برازنده تیم ارشد کارخانه و کارگاه باشد، اینگونه کانکس ها از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و در زمان بسیار صرفه جویی شده و از لحاظ متریال بسیار مقاوتی بالایی را دارند.کانکس اداری و دفتری گروه صنعتی میاک جهت برآورده سازی الزامات مشتری با طراحی های متفاوت و استفاده از متریال درجه یک با طرح نمای سایدینگ، گالوانیزه، کامپوزیت، ساندویچ پانل و در بعضی مواقع دو نوع از اینها با یکدیگر ترکیب شده است. کانکس های اداری و دفتری با کلیه امکانات، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه و محل استراحت پرسنل البته با توجه به مبلغ درخواستی کارفرما در کف پوش، دیوار پوش، نورپردازی، لوله کشی، برق کشی با ابعاد مختلف و سایزهای روتین 250×600 سانتی و 250×800 سانتی، سایزهای سفارشی و کانکس با ابعاد بزرگ تر ساخته شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.


کانکس تیپ سایدینگ

سایدینگ به نمای ظاهری کانکس گفته می شود. در این نوع کانکس بر روی نمای کار نوعی ورق از جنس گالوانیزه و در بعضی مواقع PVC به صورت سریع و آسان نصب و زیبایی خاصی به نمای بیرونی ساختمان یا سازه می بخشد. یکی از مهمترین مزایای کانکس تیپ سایدینگ در گروه صنعتی میـاک نمای بسیار شیک و رنگ بندی بالای ورق ها می باشد که مورد توجه اکثر مشتریان گرامی قرار گرفته است.


کانکس میاک

کانکس همان اتاقک های پیش ساخته می باشد که در کارگاه گروه صنعتی میـاک کانکس تولید شده یا در محل به سفارش مشتری با توجه به کاربرد و شرایط آب و هوایی منطقه ساخته می شود. یکی از مهمترین مزایای کانکس یا اتاقک های پیش ساخته قابل حمل بودن آن می باشد و بهترین شرایط را برای اسکان موقت دارد که با توجه به این موضوع در اکثر پروژه های اجرایی و عمرانی برای اسکان پرسنل کارگاه، دفتر نظارت و کارفرما از کانکس استفاده می گردد. یکی دیگر از مهمترین مزایای کانکس قیمت کانکس می باشد و مقرون به صرفه بودن آن برای مشتریان و قابل تجزیه شدن آن و بازیافت آن می باشد. کانکس کاربردهای بسیار زیادی دارد که از مهمترین آن ها طراحی و پیاده سازی استاندارد کانکس اداری میباشد.

روش های مناسب جهت انتخاب رنگ داخلی و طراحی کانکس سفارشی

کانکس اداری و مدیریتی را باید به گونه طراحی نمود تا محیط و شرایط رنگبندی فضا و نوع رنگ دیوارپوش ها به طوری باشد که کارمندان از لحاظ فکری آرامش ذهنی داشته باشند و با توجه به آرامش زیاد در کانکس اداری و مدیرتی ایجاد خلاقیت و باز کردن افکار و ذهن در هر انسان در کانکس اداری و مدیرتی خود رخ می دهد. کانکس کارگاهی، کارگری و سالنی که از آن به عنوان استراحتگاه و یا کانکس خوابگاهی باید از رنگ و دیزاینی انتخاب شود که علاوه بر احساس آرامش ذهن و جسم در کانکس کارگاهی، کارگری و سالنی دریافت انرژی بسیار و تازه ای برای کارکنان باشد تا بتوانند در محیط کاری خود افراد اثربخشی باشند. کانکس خوابگاهی به عنوان استراحتگاه برای افراد و در بعضی مواقع کارمندان و دانشجویان می باشد که برای طراحی و انتخاب رنگ دیوارپوشش های کانکس خوابگاهی باید از نوع رنگ بندی انتخاب گردد که بعد از یک روز پر تلاش و خسته کننده کلیه افراد بتوانند از لحاظ روحی و جسمی آرامش خیال داشته باشند در اینگونه موارد در کانکس خوابگاهی از رنگ آبی با طیف کم رنگ و ترجیحا آسمانی و استفاده از رنگ سبز در کانکس خوابگاهی باعث شده تا زودتر آرامش را در افراد به تحقق برساند، متاسفانه در برخی موارد در ساخت کانکس و رنگ بندی دیوار پوشش ها از رنگ های تند و گرم استفاده می گردد که این نوع رنگ ها در ساخت کانکس های خوابگاهی توصیه نمی گردد. کانکس سرویس بهداشتی و حمام که به عنوان مکانی برای استفاده های بهداشتی در بعضی مواقع در کانکس اداری و مدیرتی در داخل کانکس طراحی و تعبیه می گردد اما در کانکس ویلایی و مسکونی در داخل آنها فضایی طراحی گردیده شده که پیشنهاد رنگ و دیوارپوش برای کانکس سرویس بهداشتی و حمام استفاده از رنگ های روشن می باشد که تمامی فضای از نور کافی برخوردار بوده تا در کانکس سرویس بهداشتی و حمام نظافت کامل رعایت گردد و هیچ گونه کثیفی پیدا نگردد.

در انتها پیشنهاد گروه صنعتی میاک کانتین در انتخاب رنگ دیوار پوش کانکس:

1- کاربری کانکس و نوع استفاده از آن سازه بسیار مهم می باشد

2- بنا بر استفاده فضا طوری طراحی گردد تا کانکس از نور کافی برخوردار شود .

3- از نوع رنگ و دیوار پوشی استفاده گردد که در کانکس از لحاظ کیفیت بالاترین و شکیلترین کانکس در اختیار شما مشتریان گرامی قرار گیرد.

4- رنگ و ساخت کانکس کاملا سلیقه ای بوده که می توان با توجه به شخصیت افراد و فضای استفاده از آن برای فرد بهترین نوع کانکس از نظر ذهنی انتخاب گردد.  منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس
مدل کانکس M5030AS
ابعاد 4 * 2/5 - 10 متر زیر بنا کانکس
رنگ رنگ بدنه سفید و قرمز
وزن حدود 500 کیلوگرم
سازه شاسی کشی با تیر آهن - استراکچر 40 * 40 - 11 کیلویی
کفپوش تخته کف ضد آب طرح پارکت
دیوارپوش PVC لمینت دار – طرح دار
درب و پنجره UPVC - از جنس بسیار مرغوب
نوع عایق پلاستوفوم و پشم شیشه نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
تعداد اتاق سالن اداری و دفتری برای مدیریتی و نگهبانی
سقف ورق سایدینگ آببند طرح شیروانی
سیستم سرمایشی
سیستم گرمایشی
سیم کشی به صورت روکار و درون داکت با سیم کشی درجه یک از نوع مرغوب ایرانی
نما طرح سایدینگ اداری و مدیرتی
طرح ظاهری تیپ مخصوص اداری و مدیریتی
تجهیزات سفارشی جعبه کمک های اولیه - کپسول آتش نشانی - پارتیشن وسط - کمد - میز - تجهیزات کامپیوتری - حفاظ آهنی برای درب و پنجره

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی