کانکس اداری conex-A5020DS سایدینگ

(5 از 1)

جهت اطلاع از قیمت تماس گرفته شود کارشناسان فروش: 44038146-021

کانکس اداری Conex Box A5020DS سایدینگ

قیمت کانکس اداری


 • 15 متر زیر بنا کانکس
 • رنگ بدنه سفید   
 • وزن کانکس در حدود 1500 کیلوگرم
 • شاسی کشی با تیر آهن
 • کف سرامیک از جنس بسیار مرغوب
 • دیوارپوش PVC لمینت دار
 • پنجره ها UPVC بسیار مرغوب
 • پلاستوفوم و پشم شیشه نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
 • سقف ورق سایدینگ آببند طرح شیبدار
 • اسپلیت برای تهویه هوای سرد و گرم
 • طرح سایدینگ اداری/ مدیریتی


کانکس اداری و دفتری

کانکس اداری و دفتری اغلب در نمایشگاه ها، کارخانه ها و پروژه هایی پیاده سازی می گردد که قابلیت اجرای ساخت بنا نمی باشد، اینگونه کانکس های شرکت صنعتی میاک ( میاک کانکس ) خیلی سریع و بدون اتلاف وقت اجرا شده و از لحاظ ظاهر بسیار شیک و مدرن می باشند و باتوجه به نوع کاربری آن می تواند دیزاین و رنگ آمیزی گردد.کانکس های اداری و دفتری در پروژه های ساختمانی و کارخانه ها که نیاز به استقرار تیم کارشناسی و مهندسی دارد ساخته شده برای تیم نظارت کارگاه مقیم پروژه جهت نظارت بر اجرای صحیح کار و کنترل مسائل فنی پروژه می باشد. کانکس های اداری و دفتری در پروژه ها و کارخانه ها طوری ساخته شده که از لحاظ جایگاه سازمانی مناسب و برازنده تیم ارشد کارخانه و کارگاه باشد، اینگونه کانکس ها از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه بوده و در زمان بسیار صرفه جویی شده و از لحاظ متریال بسیار مقاوتی بالایی را دارند.کانکس اداری و دفتری گروه صنعتی میاک جهت برآورده سازی الزامات مشتری با طراحی های متفاوت و استفاده از متریال درجه یک با طرح نمای سایدینگ، گالوانیزه، کامپوزیت، ساندویچ پانل و در بعضی مواقع دو نوع از اینها با یکدیگر ترکیب شده است. کانکس های اداری و دفتری با کلیه امکانات، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه و محل استراحت پرسنل البته با توجه به مبلغ درخواستی کارفرما در کف پوش، دیوار پوش، نورپردازی، لوله کشی، برق کشی با ابعاد مختلف و سایزهای روتین 250×600 سانتی و 250×800 سانتی، سایزهای سفارشی و کانکس با ابعاد بزرگ تر ساخته شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.


کانکس تیپ سایدینگ

سایدینگ به نمای ظاهری کانکس گفته می شود. در این نوع کانکس بر روی نمای کار نوعی ورق از جنس گالوانیزه و در بعضی مواقع PVC به صورت سریع و آسان نصب و زیبایی خاصی به نمای بیرونی ساختمان یا سازه می بخشد. یکی از مهمترین مزایای کانکس تیپ سایدینگ در گروه صنعتی میـاک نمای بسیار شیک و رنگ بندی بالای ورق ها می باشد که مورد توجه اکثر مشتریان گرامی قرار گرفته است.


کانکس میاک

کانکس همان اتاقک های پیش ساخته می باشد که در کارگاه گروه صنعتی میـاک کانکس تولید شده یا در محل به سفارش مشتری با توجه به کاربرد و شرایط آب و هوایی منطقه ساخته می شود. یکی از مهمترین مزایای کانکس یا اتاقک های پیش ساخته قابل حمل بودن آن می باشد و بهترین شرایط را برای اسکان موقت دارد که با توجه به این موضوع در اکثر پروژه های اجرایی و عمرانی برای اسکان پرسنل کارگاه، دفتر نظارت و کارفرما از کانکس استفاده می گردد. یکی دیگر از مهمترین مزایای کانکس قیمت کانکس می باشد و مقرون به صرفه بودن آن برای مشتریان و قابل تجزیه شدن آن و بازیافت آن می باشد. کانکس کاربردهای بسیار زیادی دارد که از مهمترین آن ها طراحی و پیاده سازی استاندارد کانکس اداری میباشد. منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس
مدل کانکس A5020DS
ابعاد 5 * 3 - 15 متر زیر بنا کانکس
رنگ رنگ بدنه سفید
وزن حدود 1500 کیلوگرم
سازه شاسی کشی با تیر آهن - استراکچر 40 * 40 - 11 کیلویی
کفپوش کف سرامیک
دیوارپوش PVC لمینت دار – طرح دار
درب و پنجره UPVC - از جنس بسیار مرغوب
نوع عایق پلاستوفوم و پشم شیشه نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
تعداد اتاق سالن اداری و دفتری
سقف ورق سایدینگ آببند
سیستم سرمایشی
سیستم گرمایشی
سیم کشی به صورت روکار و درون داکت با سیم کشی درجه یک از نوع مرغوب ایرانی
نما طرح سایدینگ اداری
طرح ظاهری تیپ مخصوص اداری و مدیریتی
تجهیزات سفارشی جعبه کمک های اولیه - کپسول آتش نشانی - کمد - میز

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی