کانکس نگهبانی


کانکس نگهبانی Shelter Guard G5010UP ساندویچ پانل

  • 15 متر زیر بنا کانکس
  • رنگ بدنه طوسی  
  • وزن کانکس در حدود 1500 کیلوگرم
  • کف تخته ضد آب کریندو اندونزی 
  • دیوارپوش PVC لمینت دار
  • پنجره UPVC 
  • پشم سنگ برای عایق حرارتی و صوتی
  • سقف ورق ساندویچ پانل 
  • طرح ساندویچ پانل اتاق مدیریت کنترل و حراست 


خرید کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی جهت حفاظت و مراقبت از پروژه های در حال اجرا میباشد. مکانهای نظامی انتظامی و همچنین جهت کنترل ورود و خروج از مجتمع های بزرگ تجاری و اداری و مسکونی نیازمند جایگاهی جهت استقرار مراقبت یا نگهبانی است و شرکت صنعتی میاک (میاک کانتین) با بهره گیری از تجارب و پیشینه ساخت سازه های سبک نگهبانی به انواع شکل های بیضی– دایره ای و مکعبی شکل و غیره بسته به نوع جایگاهی که نیاز به کیوسک نگهبانی دارد متریال خاص همانجا تهیه و کانکس نگهبانی ساخته و بفروش می رساند.


کانکس نگهبانی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل به پانل های بسیار مقاوم از جنس گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک می باشد که در کارخانه بین ورق ها را با گاز فشار قوی از عایق های پلی اورتان، پشم سنگ، پلاستوفوم پر کرده تا سیستم عایق بندی بالاتری نسبت به خانه های پیش ساخته داشته باشد. ضخامت ساندویچ پانل بسته به شرایط کار، طراحی انجام شده و درخواست کارفرما متغیر می باشد. یکی از مهمترین مزایای کانکس ساندویچ پانل در کارخانه کانکس سازی گروه صنعتی میـاک عایق بندی فوق العاده و ضدحریق با دانسیتیه بالا می باشد.


کانکس های نوین در صنعت کانکس سازان

امروز شرکت صنعتی میاک با طراحی های زیبا و منحصر بفردش توانسته کانکس های نوین در صنعت کانکس سازها ارائه نماید که اینگونه کانکس ها به کانکس های سیار یا چرخدار میاک مشهور می باشد. کانکس های سیار یا چرخدار میاک چند خصوصیت بارز دارد که در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم : استفاده از کانکس های سیار به شما اجازه می دهد در هر مکان یا زمان از سفر خود بتوانید اسکان پیدا کنید و استراحت نمایید. استفاده از این کانکس ها به شما اجازه می دهد در شرایط بد آب و هوایی در جایی توقف و استراحت نمایید. امکان ساخت فست فود یا رستوران های سیار یکی دیگر از محصولات ویژه شرکت صنعتی میاک (میاک کانتین ) می باشد. کانکس های سیار یا فست فود میاک کانتین از همه لحاظ به مشتری ها اجازه می دهد تا بهترین سرویس را به مشتری های خود ارائه دهند. در کارخانه کانکس سازی شرکت صنعتی کانکس میاک کانکس های سیار چرخدار یا متحرک بیشتر با متریال تیپ گالوانیزه وتیپ ساندویچ پانل ساخته و بفروش می رسند ولی گاها با متریال تیپ فایبرگلاس و استیل و کامپوزیت در موارد خاصی به سفارش مشتریان گرامی در کارخانه کانکس سازی میاک ساخته و بفروش می رسد.  منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس
مدل کانکس G5010UP

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی