کانکس امداد و نجات Conex Box R5010RG گالوانیزه

قیمت کانکس امداد و نجات


 • 12 متر زیر بنا کانکس
 • رنگ بدنه زرد و سبز
 • وزن کانکس در حدود 700 کیلوگرم
 • شاسی کشی با تیر آهن
 • کف تخته ضد آب طرح پارکت
 • دیوارپوش PVC چاپدار
 • درب و پنجره ها از ورق گالوانیزه
 • پلاستوفوم و پشم شیشه نسوز برای عایق حرارتی 
 • هواکش برای انبار وسایل امداد و نجات
 • سقف ورق گالوانیزه آببند شده با ایزوگام
 • طرح امداد و نجات قوسی شکل


کانکس امداد و نجات

کانکس های امداد و نجات یا کانکس های اورژانس شرکت صنعتی میاک ( میاک کانتین ) در بین جاده ها، بزرگراه ها یا ایستگاه های استراحتی در میان شهرها جهت امداد و نجات به کسانی که دچار حادثه شده اند و نیاز به اقدامات پزشکی و امدادی دارند در اینگونه کانکس ها یا خانه های پیش ساخته ی اورژانسی تجهیزات پزشکی سیار و مورد نیاز اولیه به همراه کادر پزشکی و امدادی خاصی آماده بهیاری می باشند . شرکت صنعتی میاک ( میاک کانتین ) اقداماتی در جهت تولید و ساخت کانکس هایی مخصوص اورژانس با متریال ویژه ساندویچ پانل در اکثر مواقع، به دو صورت چرخدار متحرک و ثابت با اتاق هایی جهت استراحت بیماران، امداد رسانی و قسمت تزریقات و آزمایشگاهی بسته به نیاز به صورت کاملا حرفه ای و قابل قبول اداره بهداشت و درمان تولید و به مشتریان خود عرضه می دارد.


کانکس تیپ گالوانیزه

ساده ترین نوع کانکس کانکس طراحی شده با جنس ورق گالوانیزه می باشد که این نوع ورق ها با روی پوشانده شده که در برابر زنگ زدگی مقاومت بیشتری پیدا کنند. کانکس گالوانیزه با رنگبندی متنوع و درخواستی کارفرما مهمترین مزایایی که برای خریدار دارد قیمت واقعا عالی آن می باشد که تولیدات گروه صنعتی میـاک در اکثر پروژه های اجرایی از این نوع کانکس ها می باشد.


کاربری کانکس های میاک

کانکس کاربرد بسیار زیادی دارد که به اختصار گزیده ای از کاربردهای کانکس را خدمت شما ارائه می نماییم کانکس با کاربری اداری برای دفاتر، کانکس برای کارگاه و کمپ های کارگاهی برای اسکان پرسنل، کانکس های سرایداری، کیوسک نگهبانی، کانکس های انباری، کانکس های مخابراتی و کانکس های مسکونی برای ساختمان ها و برج ها، کانکس های فروشگاهی و بازیافت برای شهرداری ها، کانکس های نیروی انتظامی، امداد و نجات ، شرایط اضطراری و آتش نشانی برای همکاران دولتی، کانکس برای تولید و پرورش محصولات گیاهی و آزمایشگاه، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام سیار و ثابت در فضاهای عمومی، کانکس های مسافرتی و کاروان برای ایام سفرو تعطیلات، کانکس طبقاتی برای کتابخانه، دانشگاه و آموزشگاه ها، کانکس سالنی برای مجموعه های ورزشی و هزاران کانکس متنوع دیگر و سفارشی برای شما مشتریان گرامی می باشد. دسته بندی کانکس ها در گروه صنعتی میـاک بر اساس سفارش درخواستی کافرما تهیه شده و به چهار نوع کانکس سایدینگ، کانکس کامپوزیت، کانکس ساندویچ پانل و کانکس از جنس ورق گالوانیزه که هر کدام از نوع متریال جداگانه استفاده شده و هرکدام بطور کامل در سایت شرکت توضیح داده شده است.  


منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس
مدل کانکس R5010RG
ابعاد 5 * 2/4 - 12 متر زیر بنا کانکس
رنگ رنگ بدنه زرد و سبز
وزن حدود 700 کیلوگرم
سازه شاسی کشی با تیر آهن - استراکچر 40 * 40 - 11 کیلویی
کفپوش تخته کف ضد آب طرح پارکت
دیوارپوش PVC چاپدار – سفید صدفی
درب و پنجره گالوانیزه
نوع عایق پلاستوفوم و پشم شیشه نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
تهویه مطبوع هواکش برای قسمت انبار
سقف ورق گالوانیزه آببند با ایزوگام
سیم کشی به صورت روکار
نما گالوانیزه
طرح ظاهری تیپ مخصوص کانکس امداد و نجات
تجهیزات سفارشی جعبه کمک های اولیه - کپسول آتش نشانی - پارتیشن وسط - حفاظ درب و پنجره ها - تابلو - پیشخوان - کلاه ایمنی - لباس ایمنی مخصوص - موتور برق - کفش ایمنی - رادیو - باطری - بیل و کلنگ - شلنگ مخصوص آتش نشانی - بلندگو و سایز وسایل مورد نیاز ایمنی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی