کانکس فروشگاهی SHELTER S5050OC کامپوزیت


قیمت کانکس فروشگاهی


 • 10 متر زیر بنا فروشگاه / کانکس
 • رنگ بدنه نقره ای سفارشی
 • وزن کانکس در حدود 500 کیلوگرم
 • شاسی کشی با تیر آهن
 • کف تخته ضد آب  طرح پارکت
 • دیوارپوش PVC چاپدار با رنگبندی متفاوت
 • درب و پنجره کرکره برقی
 • پشم شیشه و پلاستوفوم برای عایق حرارتی و صوتی
 • شیشه سکوریت برای پنجره ها 
 • سقف ورق گالوانیزه و عایق با ایزوگام
 • اسپلیت برای سیستم تهویه سرد و گرم
 • طرح کامپوزیت سفارشی فروشگاهی و عابر بانک 


کانکس فروشگاهی

کانکس هایی که به سفارش مشتریانی ساخته می شود که امکان ساخت فروشگاه یا مرکز خرید وجود نداشته است. در ساخت کانکس فروشگاهی بعد از رعایت زمان و کیفیت متناسب باید تجهیزات سفارشی مورد نیاز برای اداره کردن یک فروشگاه رو تهیه کرد . کانکس های فروشگاهی بسیار مقاوم و محکم در برابر صدمات می باشند با این تفاوت که کلیه سیم کشی آن ها سفارشی و از کیفیت عالی برخوردار بوده با توجه به استفاده بیش از اندازه برق در این کانکس های فروشگاهی سیم کشی برق در آن ها بعد از سازه بالاترین اولویت را خواهد داشت.


کانکس تیپ کامپوزیت

کامپوزیت به ورق هایی که بر روی نمای ظاهری کانکس نصب می گردد گفته می شود. در این نوع کانکس ها بر روی نمای کار و دیوارهای خارجی نوعی ورق که به آن کامپوزیت می گویند به صورت سریع و به شکل دلخواه مشتری طراحی می گردد. کامپوزیت به دو یا چند ماده مجزا که سطح مشترک مشخصی بین آنها وجود داشته باشد گویند. کامپوزیت انواع مختلفی با رنگبندی متفاوت دارد مانند کامپوزیت با زمینه فلزی، کامپوزیت با زمینه پلیمری و کامپوزیت با زمینه سرامیکی که بالاترین کاربرد و استفاده در گروه صنعتی میـاک را کامپوزیت با زمینه فلزی دارد.


کاربری کانکس های میاک و کانکس های سفارشی

کانکس کاربرد بسیار زیادی دارد که به اختصار گزیده ای از کاربردهای کانکس را خدمت شما ارائه می نماییم کانکس با کاربری اداری برای دفاتر، کانکس برای کارگاه و کمپ های کارگاهی برای اسکان پرسنل، کانکس های سرایداری، کیوسک نگهبانی، کانکس های انباری، کانکس های مخابراتی و کانکس های مسکونی برای ساختمان ها و برج ها، کانکس های فروشگاهی و بازیافت برای شهرداری ها، کانکس های نیروی انتظامی ، امداد و نجات ، شرایط اضطراری و آتش نشانی برای همکاران دولتی، کانکس برای تولید و پرورش محصولات گیاهی و آزمایشگاه،کانکس های بانک و خودپرداز، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام سیار و ثابت در فضاهای عمومی، کانکس های مسافرتی و کاروان برای ایام سفرو تعطیلات، کانکس طبقاتی برای کتابخانه، دانشگاه و آموزشگاه ها، کانکس سالنی برای مجموعه های ورزشی و هزاران کانکس متنوع دیگر و سفارشی برای شما مشتریان گرامی می باشد.

کانکس سفارشی میاک کانتین 

به کانکس هایی که بنا به درخواست مشتری باید از شکل و ابعاد و متریال خاصی برخوردار باشد گفته می شود، به عنوان مثال کانکسهای (مخابراتی، مدرسه، رستورانی، فروشگاهی، سردخانه، نیروگاهی، ایستگاه دوچرخه، دستگاه خودپرداز، کانکس نیروی انتظامی، کانکس خوابگاهی، کانکس های طبقاتی، کانکس های سالنی ورزشگاهی، امداد و نجات، کانکس نانوایی، کانکس آب میوه فروشی، کانکس مطبوعاتی و واحدهای انتقال خون سیار و غیره) با متریال و قیمت های متفاوت بسته به نوع درخواست و سفارش تهیه و ساخته می شوند. کیفیت کانکس های سفارشی گروه صنعتی میاک همواره از برترین صفات این شرکت می باشد. با توجه به استفاده از متریال درجه یک برای تولید کانکس های سفارشی و کیفیت بالا میتوان نازلترین قیمت را از فاکتورهای مشتری مداری گروه صنعتی میاک بحساب آورد.

کانکس عابر بانک یا کانکس خودپرداز 

کانکس های عابر بانک یا کانکس خودپردازهای عمومی که در معابر ، خیابان ها یا مجتمع های پر رفت و آمد به سفارش دفاتر مرکزی بانک ها به شرکت میاک کانتین تولید و ارائه می گردد. یکی از مهمترین مزیت این کانکس ها ، پرتابل بودن آنها می باشد که به راحتی قابل جابه جایی می باشد این کانکس ها از لحاظ امنیتی بسیار محافظت شده طراحی گردیده تا فضای مطمئن و امنی برای نگهداری مبالغ زیادی از پول باشد. این کانکس ها بعضا به صورت ثابت و ایستگاهی از بانک ها به صورت شبانه روزی طراحی گردیده تا آماده هرگونه خدمات بانکی و سرویس دهی 24 ساعته به مشتریان عزیز باشد . اکثرا این کانکس ها با نمای کامپوزیت و با مشخصات فنی و سفارشی کامپوزیت دیزاین گردیده و در بعضی مواقع از نوع ساندویچ پانل و مشخصات فنی کانکس ساندویچ پانل بنابر سفارش بانک توسط میاک کانتین تولید می گردد. برای حفاظت از این کانکس ها ، بانک در داخل آنها سنسورهایی و دوربین های مخصوصی تعبیه کرده که در هنگام جابه جایی تمامی موارد مشاهده شده توسط بانک و آلارم مربوط به نیروی انتظامی به صدا در می آید. کانکس بانک از سری کانکس های سفارشی میاک کانتین می باشد که همانند یک قاب صندوق امن و مطمئن در معابر عمومی و خارج از بانک ها آماده هرگونه خدمات بانکی و سرویس دهی به مشتریان گرامی می باشد.  


منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس ( میاک کانتین )
مدل کانکس S5050OC

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی