کانکس مدیریتی SHELTER M5010AP ساندویچ پانل

قیمت کانکس مدیریتی


 • 30 متر زیر بنا کانکس
 • رنگ بدنه سفید و آبی 
 • وزن کانکس در حدود 1000 کیلوگرم
 • شاسی کشی با تیر آهن
 • کف تخته کف ضد آب از جنس بسیار مرغوب
 • دیوارپوش PVC لمینت دار
 • پنجره ها UPVC بسیار مرغوب
 • ساندویچ پانل برای عایق حرارتی و صوتی
 • هواکش برای سرویس بهداشتی و آبدارخانه
 • سقف ورق ساندویچ پانل 
 • اسپلیت برای تهویه هوای سرد و گرم
 • طرح مدیرتی ساندویچ پانل ممتاز


کانکس مدیریتی

کانکس های مدیریتی در شرکت صنعتی میاک ( میاک کانکس ) به نوع دیگری از کانکس هایی اطلاق میشود که از نظر نوع ساخت، شکل و متریال آن با دیگر سازه های کانکسی متمایز باشد و معمولا از متریالهای لوکس مثل گالوانیزه ممتاز، ساندویچ پانل ویژه، سایدینگ و کامپوزیت خاص و با نمایی شکیل و متریال درجه یک از نظر نوع PVC ، عایق ، کفپوش ، نوع و سایز درب و پنجره ها کاملا متفاوت با نوع کانکس اداری و دفتری می باشد.

شرکت میاک کانتین با مهندسین و کارشناسان فنی خود در طراحی، تولید و فروش انواع کانکس، کاروان و کانتینر، در راستای رفاه حال مشتری محصولات خود را با کاربری های مختلف عرضه می دارد. کانکس های کارگاهی متنوع و دارای انواع گوناگونی بصورت ساده و شیبدار، دارای سقف طرحدار و قوس دار می باشد. متقاضیان و مشتریان گرامی علاوه بر استفاده از تخصص مهندسین شرکت میاک کانتین در طراحی انواع کانکس، همچنین خود می توانند با سفارش طرح و پلان درخواستی خود، متناسب با فضا و شرایط مکانی خود کانکس مورد نظر را سفارش دهند. از مزایای کانکس کارگاهی شرکت میاک کانتین می توان به مقاومت آنها در برابر خوردگی، پوسیدگی و عایق مناسب حرارتی و برودتی آنها اشاره کرد، همچنین این کانکس ها با توجه به متریال درجه یک به کار رفته در ساختشان، دارای طول عمر زیاد و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف می باشند و خاصیت پرتابل بودن کانکس باعث افزایش کاربری آنها در مناطق مختلف می شود.


کانکس تیپ ساندویچ پانل

شرکت میاک کانتین با مهندسین و کارشناسان فنی خود در طراحی، تولید و فروش انواع کانکس ساندویچ پنل، اتاقک ساندویچ پنل و ... در راستای رفاه حال مشتری محصولات خود را با کاربری های مختلف عرضه می دارد. از مزایای کانکس ساندویچ پنل، می توان به مقاومت آنها در برابر خوردگی، پوسیدگی و عایق مناسب حرارتی و برودتی آنها اشاره کرد، همچنین استفاده از عایق های بسیار مناسب و کارآمد (پلی اورتان، پلی فوم، پلی استایرن، پشم سنگ، پشم شیشه و ...) که فوق العاده مناسب عایق صدا، حرارت، سرما و . . . می باشند. متقاضیان و مشتریان گرامی علاوه بر استفاده از تخصص مهندسین شرکت میاک کانتین در طراحی انواع کانکس، همچنین خود می توانند با سفارش طرح و پلان درخواستی خود، متناسب با فضا و شرایط مکانی خود کانکس مورد نظر را سفارش دهند.


کاربری کانکس های میاک

کانکس با کاربری اداری برای دفاتر، کانکس برای کارگاه و کمپ های کارگاهی برای اسکان پرسنل، کانکس های سرایداری، کیوسک نگهبانی، کانکس های انباری، کانکس های مخابراتی و کانکس های مسکونی برای ساختمان ها و برج ها، کانکس های فروشگاهی و کانکس بازیافت برای شهرداری ها، کانکس های نیروی انتظامی، امداد و نجات، شرایط اضطراری و آتش نشانی برای همکاران دولتی، کانکس برای تولید و پرورش محصولات گیاهی و آزمایشگاه، کانکس های سرویس بهداشتی و حمام سیار و ثابت در فضاهای عمومی، کانکس های مسافرتی و کاروان برای ایام سفرو تعطیلات، کانکس طبقاتی برای کتابخانه، دانشگاه و آموزشگاه ها، کانکس سالنی برای مجموعه های ورزشی، کانکس های اداری و کانکس های مدیریتی برای شرکت ها و هزاران کانکس متنوع دیگر و سفارشی برای شما مشتریان گرامی می باشد. دسته بندی کانکس ها در گروه صنعتی میـاک ( میاک کانتین ) بر اساس سفارش درخواستی کافرما تهیه شده و به چهار نوع کانکس سایدینگ، کانکس کامپوزیت، کانکس ساندویچ پانل و کانکس از جنس ورق گالوانیزه که هر کدام از نوع متریال جداگانه استفاده شده و هرکدام بطور کامل در سایت شرکت توضیح داده شده است. منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس
مدل کانکس M5010AP

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی