کانکس کارگری Conex Box W5020OG گالوانیزه

قیمت کانکس کارگری


  • 15 متر زیر بنا کانکس
  • رنگ بدنه سفید و آبی–/  رنگ سقف آبی
  • وزن کانکس در حدود 750 کیلوگرم
  • تخته کف ضد آب طرح پارکت
  • دیوارپوش PVC چاپدار
  • پنجره ها آلومینیومی بسیار مرغوب
  • پلاستوفوم نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
  • سقف ورق گالوانیزه آببند
  • اسپلیت/ کولر برای تهویه هوای سرد و گرم
  • طرح گالوانیزه کارگری/ کارگاهی


کانکس کارگری/ کارگاهی

در شرکت صنعتی میاک ( میاک کانکس ) به کانکس های کارگاهی یا کارگری، کانکس های تیپ نرمال می گویند که در ابعاد مختلف جهت تجهیز کارگاه و برای قسمت های اداری پروژه ها و اسکان و خوابگاه کارگران با متریال ویژه خود ساخته و عرضه می گردد.


کانکس تیپ گالوانیزه

ساده ترین نوع کانکس کانکس طراحی شده با جنس ورق گالوانیزه می باشد که این نوع ورق ها با روی پوشانده شده که در برابر زنگ زدگی مقاومت بیشتری پیدا کنند. کانکس گالوانیزه با رنگبندی متنوع و درخواستی کارفرما مهمترین مزایایی که برای خریدار دارد قیمت واقعا عالی آن می باشد که تولیدات گروه صنعتی میـاک در اکثر پروژه های اجرایی از این نوع کانکس ها می باشد.


کانکس کارگاهی یا نگهبانی میاک

در پروژه های عمرانی و غیر عمرانی یکی از مهمترین کارها در فرآیند اجرای پروژه تجهیز کارگاه می باشد که در تجهیز اینگونه کارگاه ها شرکت صنعتی میاک ( میاک کانتین ) آماده پذیریش انواع سفارشات کانکس های کارگاهی ، کانکس های اداری و دفتری برای ناظران و سرپرستان پیمانکار و کانکس های نگهبانی برای کنترل ورود خروج مصالح به کارگاه و کانکس هایی برای برگزاری جلسات و نمازخانه و کانکس های سرویس بهداشتی و حمام، کمپ های کارگری و کانکس های انباری برای نگهاری ابزار آلات در اینگونه تجهیز کارگاه ها به کار برده می شود. تجهیز کارگاه ها بسته به نوع پروژه دارد که چه تعداد نیروی انسانی و تجهیزات کارگاهی در این پروژه مشغول به فعالیت خواهند بود و با توجه به سفارش پیمانکار و یا کارفرمایان شرکت صنعتی میاک ( میاک کانتین ) انواع کانکس های خود را با متریال درجه یک و سفارش مشتری در طرح های مختلف ساندویچ پانل و گالوانیزه برای مصارف کارگاه تولید می نماید. در کانکس های کارگری بهترین و ارزانترین گزینه در ابعاد های مختلف مورد استفاده می باشد و جهت حراست و امنیت پروژه های عمرانی در حال ساخت و حفاظت از مراکز نظامی و انتظامی و مجتمع های تجاری و مسکونی از کانکس های نگهبانی و اتاقک های سرایداری استفاده می کنند و شرکت صنعتی میاک ( میاک کانکس ) پیشرو در ساخت، تحویل و اجرا در محل برای این منظور همگام با طراحی و امکانات با نظر خریدار به بهترین وجه از عهده این امر برآمده است. منبع: فروشگاه میاک کانکس | meyakconex

مشخصات فنی کانکس
برند میاک کانکس
مدل کانکس W5020OG
ابعاد 6 * 2/5 - 15 متر زیر بنا کانکس
رنگ رنگ بدنه سفید با نوار آبی
وزن حدود 750 کیلوگرم
کفپوش تخته کف ضد آب طرح پارکت
دیوارپوش PVC چاپدار
درب و پنجره آلومینیومی
نوع عایق پلاستوفوم نسوز برای عایق حرارتی و صوتی
تهویه مطبوع هواکش برای قسمت آبدارخانه
تعداد اتاق یک عدد اتاق - یک عدد سالن
سقف ورق گالوانیزه آببند با ایزوگام
سیستم سرمایشی
سیستم گرمایشی
نما گالوانیزه
طرح ظاهری تیپ مخصوص کانکس کارگاهی یا کارگری
تجهیزات سفارشی جعبه کمک های اولیه - کپسول آتش نشانی - پارتیشن وسط - حفاظ درب و پنجره ها - کمد و تخت

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی